• פרוייקט הדרור יוצא לדרך

    בימים אלה יוצא לדרך פרוייקט מתחם הדרור. בלב שכונה וותיקה, איכותית ואינטימית. בצמוד לצירי הגישה המרכזיים ליציאה וכניסה מיבנה.

  • חוויית מגורים איכותית בסטנדרט גבוה

  • מבחר דירות גן ופנטהאוזים במפרט עשיר

אודות ר.מ. מקנה וקניין

ר.מ. מקנה וקניין הינה חברה קבלנית המתמחה בבניה, חידוש וחיזוק מבנים בהתאם לתקנות תמ"א 38. החברה רואה לנגד עיניה את הלקוח מעל לכל, כל דייר הינו היהלום הגדול ביותר בכתר, בכדי שיוכל להינות מחוויית מגורים באיכות גבוהה, בתכנון קפדני וביצוע בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

אהבה חזקה לתחום הבניה ונסיון עשיר בעבודה בשטח מניעים את החברה קדימה למול כל האתגרים בשילוב עם יחס אישי וליווי צמוד בכל תהליכי הבינוי. בכל תהליך תכנון ובינוי נוצר שינוי עמוק במרקם החיים, חידוש פני הרחוב והעיר ותרומה אדירה לסביבת מגורים איכותית, ירוקה ושוקקת.

רובי נעים, מנכ"ל ובעלים

"זה פרויקט מאוד מיוחד עבורי, כי יש לי חיבור אישי לכל אבן, מדרכה ועץ ברחוב הזה"

הקבלן רובי נעים גדל ברחוב הדרור ואחראי על השינוי שהוא עובר בשנים האחרונות במסגרת פרויקט תמ"א. נעים היה הראשון שהתחיל את פרויקט תמ"א 38 ביבנה. בשלוש השנים האחרונות ניתן לראות את השינוי שחל ברחוב, אך המהפך האמיתי עדיין בדרך ובהחלט יש למה לצפות. בימים אלו ימסור נעים פרויקט נוסף ברחוב שהסתיים זה עתה והוא כבר עובד במרץ על הפרויקט חדש, שיכלול שיפוץ ושדרוג של שישה בניינים נוספים ברחוב.

עבור נעים לא מדובר בעוד פרויקט בניה אלא בסגירת מעגל מרגשת כמי שגדל ברחוב הזה בדיוק. "זה פרויקט מיוחד עבורי כי יש לי חיבור אישי לכל אבן, עץ ומדרכה ברחוב הזה, גדלתי כאן. אני עוד זוכר בדיוק איפה היינו משחקים כדורגל בתור ילדים וזה מאוד מרגש אותי. בכל פעם שאני מגיע לשטח אני מתמלא בנוסטלגיה והתרגשות, כל דבר כאן מזכיר לי עוד חווית ילדות. זאת תחושה מיוחדת מאוד, קשה לי אפילו להסביר במילים".

מעבר לחיבור האישי לרחוב לנעים יש גם חיבור מיוחד מאוד עם הדיירים הפרויקטים שלו. "חשוב לי שכל לקוח יקבל את השירות הכי טוב שאפשר, שיתאים בדיוק לצרכים שלו. אנחנו זמינים עבורם בכל שעה ועבורנו כל אחד הוא כמו היהלום הכי נוצץ בכתר". 

מתחם הדרור. לגור בשכונה מתחדשת

בימים אלה יוצא לדרך פרוייקט מתחם הדרור. בלב שכונה וותיקה, איכותית ואינטימית. בצמוד לצירי הגישה המרכזיים ליציאה וכניסה מיבנה, בסמוך לביתי ספר איכותים וגני ילדים ומרכזים מסחריים.
ר.מ. מקנה וקניין מזמינה אתכם לרכוש דירה בפרוייקט מתחם הדרור ולהתחיל לחיות כמו שתמיד חלמתם.

ההזדמנות שלכם לבחור בסביבת מגורים חדשה ומתפתחת במיקום הטוב ביותר בשכונה.

 

 

 

מעצב הבית

ירון יפתח בן-גרא, מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים בארץ ובעולם, מלווה את הפרוייקט באופן אישי עם עיצוב מתקדם והקפדה על פרטים שיספקו לכם סביבת חיים מודרנית ומרגשת.

שילוב מעצב פנים מנוסה בעל רגישות גבוהה והבנת צרכי הלקוח הינו חשוב מאין כמוהו ותואם את חזון החברה, בפרוייקט הדרור ובכלל, בכדי להפיק את המיטב מהסטנדרט הגבוה והמבחר העשיר המוצעים לדיירי הפרוייקט.
מעצב הבית שלנו מכיר את כל טיפוסי הדירות בפרוייקט, את הסביבה והאווירה הכללית והוא שותף מלא ומחוייב להצלחת הפרוייקט.